עמוד הבית >> בלוג >> 11 רעיונות מקוריים להצעת נישואין

11 רעיונות מקוריים להצעת נישואין

החלטת להציע לה נישואין, רגע מרגש בהחלט, שיוביל אותך להקמת בית בישראל עם זוגתך ואף להקמתה של משפחה. כדי להגיע לאותו רגע מאושר תחת החופה, צריך תחילה לשלוף טבעת ולשאול את השאלה: “האם תינשאי לי?”. אם אינך ממש בטוח כיצד תציע לה נישואין, אספנו עבורך מספר רעיונות נפלאים שתוכל להציע לזוגתך היקרה נישואין.

מנפלאות הטכנולוגיה

אם אתה חובב טכנולוגיה ומחפש רעיונות מקוריים, לפניכם מספר רעיונות מעניינים שתוכל באמצעותם להציע לה נישואין ולשלוף טבעת אירוסין.

 1. סרטון מגניב – אם אתה יכול לערוך בעצמך סרטון אנימציה, עשה זאת, ואם לא השתמש בשירותיו של  מעצב גרפי אשר יסייע לך להכין סרטון מגניב המגולל את הסיפור שלכם. בחלק האחרון תופיע אתה, כורע על ברך ומציע נישואין גם בסרטון וגם במציאות.
 2. צילום תמונות נפרדות – בקש מחבר טוב שיבוא לצלם אותך, או השתמש בטיימר של הנייד שלך. הכן מראש כמה כרטיסיות שבכל אחת מהן כתובה מילה אחת בלבד. כעת, צלם את עצמך מחזיק כל כרטיסיה עד שייוצר רצף שבו כתוב: “האם תינשאי לי אהובה?” לאחר שהתמונות מוכנות, תוכל לשלוח אותן לטלפון שלה.
 3. אלבום דיגיטלי – אם אתה גבר רומנטי במיוחד, תוכל להכין אלבום דיגיטלי הכולל תמונות שלכם מכל מיני מקומות ואירועים משתופים שהייתם בהם יחד. תוכל להוסיף קטעי כיתוב מצחיקים, רומנטיים, מרגשים, מלל חשוב כמו כרטיס ברכה של יום הולדתה, או תאריכים שחשובים לכם כמו ימי ההולדת שלכם והיום שבו התחלתם לצאת זה עם זו. בסיום האלבום תוכל לעצב דף אחרון שבו כתוב: “הינשאי לי”.
 4. הצעת נישואין בזום – אם אתה רוצה שכל המשפחה תהיה נוכחת בזום, תוכל לאלתר פגישה משפחתית תחת טענת שווא ולהמציא איזה נושא שמצריך את הכניסה של כולם לזום, למשל, טיול משפחתי. כך, כשזוגתך אינה חושדת בדבר, תוכל לשלוף טבעת יהלום 1 קראט ולהפתיע את כולם בהצעה מיוחדת במינה.
 5. פודקאסט – תוכל להקליט פודקאסט מעניין על נושא שקרוב ללב של שניכם. בעודך נותן לה לשמוע את הפודקאסט כדי לקבל את חוות דעתה, סיים אותו בכך שאתה קורא בשמה ומציע לה נישואין.
 6. שיר – רומנטיקן אמיתי פונה אל מלחין ומבקש ממנו להלחין שיר אהבה לזוגתו, לאחר מציאת הזמר הנכון והקלטת השיר, תוכל לצאת איתה לערב רומנטי ולהשמיע את השיר באוטו בדרככם למסעדה. תזמן את השיר כך שבדיוק כשתחנו את הרכב תוכל לשלוף טבעת ולהציע לה נישואין. 

מנפלאות הטבע

גם בטבע אפשר להיות מקוריים בצורה יוצאת מן הכלל. הינה מספר רעיונות נהדרים:

 1. כדור פורח – אם אתם רוצים להציע נישואין בנוף עוצר נשימה באמת, כדור פורח הוא אחד הרעיונות היותר מוצלחים לעשות זאת. כך כשאתם שטים בשמים בין עננים או אל עבר השמש החמימה וצופים בנוף הנפרש תחת רגליכם, תוכל להוציא בקבוק של שמפנייה, למזוג לשתי כוסות וברגע אחד רומנטי במיוחד, לשלוף טבעת ולהציע נישואין.
 2. כתובת אש- אם השתייכתם בעברכם לאיזושהי תנועת נוער, אתם ודאי זוכרים כיצד מכינים כתובות אש. תוכל לקבוע עם חברים פיקניק מגניב על חוף הים, ולהזמין את זוגתך אחרי שהחושך כבר ירד. היא ודאי לא תשים לב לכתובת שנמצאת במרחק מה ממכם. לאחר שתדליקו את האש, תאכלו ותשתו תוכל לבקש מהחברים שידליקו את כתובת האש עבורך, בעוד אתה מסב את תשומת ליבה לכיוונה.
 3. צניחה חופשית – זוהי הצעת נישואים המשולבת עם הרבה אדרנלין, אך תוכל להכין מבעוד מועד שלט ענקי שבו אתה מבקש מזוגתך להינשא לך. את השלט היא תוכל לראות ככל שתתקרב יותר ויותר אל האדמה.
 4. הצעת נישואין בחרמון – החלטת לפנק אתכם בסופ”ש של צימר ושלג לבן. זה הזמן להיערך בהתאם, ולתכנן מבעוד מועד, שבזמן שאתם נוסעים יחדיו ברכבל, זוגתך היקרה תראה כיתוב גדול בשלג או לחילופין לבנות איש שלג גדול שמחזיק שלט מגניב עם שמה של המיועדת והצעת הנישואין!
 5. פיקניק בטבע הארצישראלי – בארצנו היפה יש שלל לוקיישנים מושלמים להצעת נישואין מיוחדת. תוכל לארוז לכם סל פיקניק מפנק במיוחד, עם לחמים, גבינות, ממרחים, יין טוב ושלל הפתעות נוספות. אחת ההפתעות תהיה כמובן קופסה של טבעת שהיא “תמצא” במקרה ואותך שואל אותה את השאלה.   

 

עוד מהבלוג שלנו