עמוד הבית >> בלוג >> טרנדים בתכשיטי גברים ל-2024

טרנדים בתכשיטי גברים ל-2024

Rdmrn0089 Ad

בעבר הרחוק גברים לא היו עונדים על עצמם תכשיטים רבים, שעון היה התכשיט שלרוב ניתן לראות על גברים וטבעת נישואין ולעיתים אף טבעת חותם. כיום, גברים רבים אשר מודעים לסטייל האישי שלהם ולהעדפות שלהם, עונדים את כל סוגי התכשיטים ממש כמו נשים. במאמר זה נביא לפניכם את כל הטרנדים החמים שיש לגברים בעולם התכשיטנות. 

שרשראות לגברים

טרנד בולט במיוחד שניתן לראות בשנת 2024 הוא שרשראות גברים עבות. גברים רבים אוהבים לענוד שרשראות זהב שעשויות מחוליות המחוברות אחת לשנייה. שרשראות אלו מגיעות במגוון עוביים רחב וניתן בהחלט לבחור את העובי המועדף עליכם. בנוסף לעובי השרשרת ניתן בהחלט לבחור את האורך שלה. כך למשל גברים גבוהים מאוד יוחמאו משרשרת ארוכה יותר שמידותיה יכולות להגיע לאורך של 60-50 ס”מ, בעוד גברים בעלי גובה ממוצע יענדו שרשראות באורך סטנדרטי של 50-40 ס”מ.

תליונים

עוד טרנד חזק במיוחד הוא תליונים. השנה הזו בפרט ניתן היה לראות הרבה מאוד שרשראות זהב עם תליוני מגן דוד, אשר הביעו את הלך הרוח, הסטייל האישי, הזיקה היהודית והגאווה להיות יהודי. תליונים נוספים שניתן היה לראות הם תליוני חי, תליוני ארץ ישראל, תליוני מזוזה וכדומה. 

צמידים לגברים

גם צמידים ניתן לראות יותר ויותר על מפרקי ידיהם של גברים, כאשר ניתן לראות שיש גברים שמעדיפים צמידים מזהב צהוב אל מול אלו שמעדיפים דווקא את הגוון של הזהב הלבן. צמיד נפוץ במיוחד בארץ הוא צמיד חוליות יפה ומרשים. 

צמידים נוספים שהיוו טרנד משגע בשנת 2024 הם צמידים שנעשה שימוש בחרוזים ובחומריים טבעיים כמו חוטי משי, עור, חבלים ועוד. יתרה מזאת, נציין כי גברים החלו לענוד לא רק צמיד אחד אלא מספר צמידים, דבר שמייצר עניין וסטייל אישי מגוון במיוחד. 

טבעות לגברים

בקטגוריה זו תוכלו למצוא גם את טבעות הנישואין לגברים וגם את טבעות החותם לגברים. הבה נרחיב על השתיים:

טבעת נישואין לגברים כבר מזמן הפכה לתכשיט מסוגנן ומעניין במקום טבעת הזהב הצהובה והפשוטה שהיה נהוג ללכת עימה בעבר. כיום ניתן למצוא טבעות מעוצבות עם חיתוכי לייזר, חריטות, גוון מט במקום מבריק וגם ניתן למצוא טבעות נישואים לגברים בזהב לבן, במיוחד עבור גברים שחובבים את הגוון הזה.

ישנם גברים אשר בוחרים לחרוט בפנים הטבעת תאריך או משפט מסוים, ישנם גברים שיעדיפו שילוב של גווני הזהב השונים יחד ועוד. 

טבעת חותם היא טבעת מרשימה שמעידה על סטטוס יוקרה. את טבעת החותם, גברים נוהגים לענוד על הקמיצה או על הזרת. ניתן למצוא טבעות חותם חלקות ומרשימות או לחילופין כאלו שמשובצות בהן יהלומים ויש כאלו שאף מגיעות עם צורה מסוימת על גבי הטבעת. 

גם שילוב של מספר טבעות על יד אחת, הפך לטרנד בשנה זו כאשר גברים החלו לענוד טבעות רגילות על מספר אצבעות ביד אחת וייצרו סטייל מגניב ועשיר במיוחד. ישנם אף גברים אשר מעדיפים לענוד טבעות דווקא על האגודל.  

שעונים לגבר 

שעונים וגברים זהו רומן ארוך משחר ההיסטוריה אשר תמיד הראה על מעמדו של הגבר. שעונים שהם טרנדיים במיוחד לשנת 2024 הם שעוני זהב, מותג שעוני הזהב TJE הוא מותג יוקרתי שניתן למצוא בו מגוון רחב של שעונים שונים בעלי תצוגה מעניינת ורצועות עור יוקרתיות וייחודיות. 

שעונים נוספים שניתן למצוא היום שהם חמים במיוחד, הם שעונים מבית המעצב האגדי ג’יאני ורסצ’ה, שללא ספק משדרים יוקרה. כעת ניתן למצוא שעוני טיטניום, שעוני זהב, שעונים המשובצים עם יהלומים ואבני אודם, שעונים המשולבים בכמה גוונים – זהב צהוב עם זהב לבן וזהב אדום עם זהב לבן, חלק מהרצועות עשויות קרמיקה שחורה מרהיבה בעוד חלקם עשויים מעור טיבאוניט, סטיינלס סטיל ועוד.

עוד שעונים שעשו חיל השנה הזו היו השעונים החכמים אשר שימשו גברים רבים לתעד את פעילותם הגופנית, המדדים שלהם וכמובן הגברת המודעות לבריאות בעזרת הטכנולוגיה.

תכשיטים בעיצוב אישי

אין טרנד מגניב יותר מאשר לעצב לעצמך תכשיט ייחודי שאין לאף אחד אחר בכל העולם. כיום ניתן לעצב את התכשיט המועדף עליך כך שיתאים לסגנון שלך בדיוק של 100%. תוכל להיעזר באנשי המקצוע שבחנות או באתר ולייצר תכשיט בהזמנה אישית שמיוצר בדיוק לפי דרישותייך.

נראה כי הטרנדים החמים של שנת 2024 אינם עומדים להסתיים עם תום השנה, אלא רק להמשיך את המגמה ואת המודעות שיש לגברים היום לגבי תכשיטים.

  

 

עוד מהבלוג שלנו