עמוד הבית >> בלוג >> איך לבחור עגילים לאוזן – המדריך המלא

איך לבחור עגילים לאוזן – המדריך המלא

עגילים לאוזן יכולים לשנות את המראה והנראות של כל אישה ללא היכר. מדהים איך תכשיט כה קטן יכול לעשות הבדל כה גדול. לפעמים הבחירה הנכונה יכולה להרגיש מעט מאתגרת בשל ריבוי הצורות והסגנונות השונים הקיימים כיום בעגילים. במאמר זה נסייע לכן לבחור בצורה הטובה ביותר את העגילים שמתאימים לכן בדיוק.

צורת הפנים שלכן

ממש כמו בבחירה של משקפי ראייה, גוונים של איפור ואפילו צבע לשיער, כך גם יש להתאים את העגילים לצורת הפנים שלכן, כדי שיחמיאו לכן באופן המיטבי ביותר. נשים בעלות  פנים שצורתן מלבניות יוחמאו בעיקר מעגילים ארוכים דוגמת עגילי זהב תלויים באורכים שונים. גם עגילים עגולים דוגמת עגילי חישוק יכולים לרכך מאוד את תווי הפנים המלבניות ולהעניק להן רוך ועדינות. הימנעו מענידה של עגילים גדולים ותלויים דוגמת עגילי שנדלייר שעלולים להדגיש את תווי הפנים הארוכים והמלבניים.

לנשים בעלות פנים עגולות מומלץ לענוד עגילים ארוכים ואנכיים – עגילים תלויים גם כן, אשר יכולים להעניק לפנים מעט אורך ואף ליצור מראה רזה יותר. הימנעו מעגילים גדולים כמו חישוקים גדולים, שעלולים לגרום לפניכן להיראות עגולות עוד יותר. 

נשים בעלות תווי פנים בצורת לב יכולות בהחלט לענוד עגילים כמו עגילי יהלומים או לחילופין עגילי פנינה בסגנון טיפה. בנוסף, עגילי שנדלייר משולבים בפנינים ואבני חן או רק כדוגמת עגילי זהב, יכולים גם כן להחמיא עד מאוד לצורת פנים זו. הימנעו מלענוד עגילים ארוכים דוגמת עגילים תלויים. 

נשים בעלות פנים אובליות יכולות ליהנות ממגוון רחב מאוד של עגילים הכוללים עגילי ג’קט, עגילים תלויים, עגילים צמודים ועוד.

נשים בעלות פנים מרובעות יכולות לענוד בעיקר עגילים עגולים דוגמת עגילי סוליטר, וגם עגילי פנינה צמודים. לעומת זאת מומלץ להן להימנע מעגילים עם זוויות או קווים ישרים שיכולים להדגיש את הקווים המרובעים של הפנים. עגילי חישוק דוגמת משולש או ריבוע פחות מומלצים כמו גם עגילים תלויים. 

ההעדפה האישית שלכן

פרמטר נוסף שיש להתייחס אליו בעת בחירת העגילים הנכונים הוא כמובן סגנונכן האישי. אם קשה לכן לאפיין אילו עגילים מתארים אתכן באופן הטוב ביותר, נסו לחשוב על סגנון הלבוש שלכן ואיזה זוג עגילים ישתלב עימו באופן הטוב ביותר. למשל סגנון עדין ואלגנטי של בגדים ישתלב נהדר עם עגילי פנינה. בגדים מוחצנים וצבעוניים יכולים להשתלב נהדר עם עגילי חישוק גדולים, סגנון לבוש יומיומי קליל כמו טישירט וג’ינס יכול להיות מוצלח מאוד עם עגילים צמודים וחליפות עסקים של מכנסיים או חצאית עם ג’קט מחויט ישתלבו באופן הרמוני עם עגילי סוליטר.

התאמת העגילים למקום שבו אתן נמצאות

יש חשיבות רבה להתאים את העגילים שאתן עונדות למקום שבו אתן נמצאות או לאירוע שבו אתן משתתפות. למשל, אם אתן עוסקות בפעילות ספורטיבית מרובה, עדיף לענוד עגילים צמודים שלא יוכלו להפריע בעת הפעילות הגופנית שלכן. דוגמה נוספת היא אירוע ערב דוגמת חתונה או ערב גאלה, במקרים כאלו עגילי יהלומים או עגילים תלויים מרשימים בהחלט ישיגו את האפקט המרשים שמתאים לאירוע ערב, בפרט אם הוא מאוד מפואר. אם אתן הולכות לעוד יום עבודה במשרד תוכלו לענוד עגילי חישוק קטנים או בינוניים שיחמיאו ללבוש שלכן ואם אתן מגיעות לחוף הים, נמליץ לכם לענוד עגילי זהב כך שלא יקרה להם במגע עם מי המלח.

גוון הזהב

נשים שונות מתחברות לגוונים שונים של זהב. ישנן נשים שיעדיפו לענוד עגילי זהב צהוב, בעוד שישנן נשים שיעדיפו לענוד עגילי זהב לבן. גם עגילים עם אבנים טובות או יהלומים יכולים לקבל מראה שונה לחלוטין על גווני הזהב השונים. זהב לבן יחמיא יותר ליהלומים ויעניק להם ברק יפהפה בעדו הזהב הצהוב משדר עושר ויוקרה.

מיקס אנד מאץ’

בימינו, לנשים רבות יש חורי עגילים רבים בכל אוזן, דבר שמאפשר גיוון רב בסגנונות העגילים שהן יכולות לענוד. כך לדוגמה אפשר לענוד גם עגילים צמודים, גם עגילי חיבוק, גם עגילי חישוק, גם הליקס וגם עגילי זהב והכול על אוזן אחת!

נוחות

חשוב מאוד לבחור בעגילים שנוח לכן לענוד לאורך כל היום. אם אינכן אוהבות עגילים כבדים או לא נוחים שיכולים לגרום לכן לכאבים, הימנעו מרכישתם ומענידתם. כמו כן מומלץ לוודא שאינכן אלרגיות לחומרים מסוימים כמו ציפוי של רודיום, שכיום נחשב לנפוץ מאוד על תכשיטי זהב לבן. מומלץ לציין זאת מראש בפני המוכר כדי לבדוק אילו אפשרויות נוספות קיימות. 

הגדירו תקציב מראש

עגילים יכולים להגיע במנעד רחב מאוד של מחירים, כאשר יש להתייחס למשקל הזהב ולאבנים שמשובצות בעגילים או לעיצוב שקיים על גבי הזהב. לכן, הגדירו מראש תקציב שאתן מעוניינות לרכוש בו עגילים, כך שתוכלו לצמצם את הבחירה באופן מושכל ולרכוש את זוג העגילים שמתאימים בדיוק לתקציבכן.

התייעצו עם יודעי דבר

אם אתן רוצות להתחדש בעגילים חדשים ואינכן ממש בטוחות מה יתאים לכן, אתן תמיד יכולות להתייעץ עם אנשי המקצוע הזמינים לכם בחנות ובאתר. נציגים אלו ישמחו לסייע לכן בבחירת העגילים הנכונה והמתאימה ביותר להעדפות ולצרכים שלכן. 

עוד מהבלוג שלנו